How do I export android ( android çıktı alamak )

Get help using Construct 2

Post » Fri Dec 25, 2015 10:18 pm

merhaba , construct 2 ile oyun tasarımı yapmaya çalışıyorum , iş oyunu android ortamına yüklemek için çıktı almaya gelince yaşadığım bazı sıkıntılar var , c2 den cordava export alıp intel xdk ile apk sını hazırlıyorum ama bu dosyanın boyutu 20 mb dan aşağı düşmüyor , cocoonjs alternatif olarak önerildi ama onda aldığım çıktı ise mobilde test ettiğimde çalışmıyor , yüklenme ekranından hemen sonra siyah bir ekran çıkıyor ve görüntü siyah ekran olarak kalıyor , kısacası mb olarak boyuru düşük ve admob reklamlarını sıkıntısız göstericek bir apk çıktısı nasıl nereden alabilirim ? bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler .
B
10
S
4

Post » Fri Dec 25, 2015 10:28 pm

inkfalcon wrote:merhaba , construct 2 ile oyun tasarımı yapmaya çalışıyorum , iş oyunu android ortamına yüklemek için çıktı almaya gelince yaşadığım bazı sıkıntılar var , c2 den cordava export alıp intel xdk ile apk sını hazırlıyorum ama bu dosyanın boyutu 20 mb dan aşağı düşmüyor , cocoonjs alternatif olarak önerildi ama onda aldığım çıktı ise mobilde test ettiğimde çalışmıyor , yüklenme ekranından hemen sonra siyah bir ekran çıkıyor ve görüntü siyah ekran olarak kalıyor , kısacası mb olarak boyuru düşük ve admob reklamlarını sıkıntısız göstericek bir apk çıktısı nasıl nereden alabilirim ? bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler .

This is an English forum.
Please post in English or provide an English translation.
If your vision so exceeds your ability, then look to something closer.
Moderator
B
126
S
29
G
73

Post » Sat Dec 26, 2015 12:53 am

how l do clean and smal export for android ( intel xdk file big size and cocoonjs black screen eror )
B
10
S
4

Return to How do I....?