davidnobe

530 reputation points

128 profile views (81 unique)

Last online: Thursday, August 16, 2018 at 10:39:17 AM

Real Name Dawid
Website noblehealth.pl
Join Date 16th Aug 2018 (1 years ago)
Date of Birth 12th Jul 1984 (36 years old)
Location Poland
Occupation szpieg
Visited 0 days in a row

Social Media

Gaming Profiles

This user hasn't linked any gaming profiles

Favourite Game

mario

Bio

Kolagen to główny składnik naszej skóry. Jest podstawowym składnikiem tkanki łącznej. Włókna kolagenowe są budulcem skóry, ścięgien, kości, stawów itd. Wyróżnia je elastyczność i wytrzymałość na urazy mechaniczne. Do zadań kolagenu należy zachowanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry oraz regeneracja jej komórek. W skutek utraty kolagenu pojawiają się pierwsze zmarszczki, skóra traci swoją sprężystość, a stawy i nadgarstki odmawiają posłuszeństwa.
https://noblehealth.pl/produkt/keratyna-do-wlosow-kolagen-cynk
Kolagen rzadko występuje w pożywieniu. Ponadto jest trudno przyswajalny. Dlatego warto zażywać specjalne suplementy diety. Regularne przyjmowanie kolagenu przynosi widoczne efekty. Kolagen rybi jest uważany za najbardziej skuteczny. Produkt ten jest uzyskiwany ze skóry ryb, dzięki czemu jest substancją bardzo podobną do kolagenu znajdującego się w ludzkim organizmie.
https://noblehealth.pl/produkt/ashwagandha-witania-ospala
Dlatego lepiej przedostaje się do komórek ludzkiego organizmu niż standardowy kolagen. Kolagen możemy stosować zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Najlepiej przyswaja się kolagen w proszku, który możemy rozpuść w wodzie, soku, dodać do jogurtu bądź ulubionego koktajlu. Jeżeli taka forma Ci nie odpowiada, możesz zdecydować się na kolagen w kapsułkach. Wewnętrzną suplementację kolagenem, warto wzbogacać o kremy.

davidnobe's Arcade Games